Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Wkręty tarasowe

Wkręty tarasowe Essve

Wkręt ciesielski z łbem talerzowymWkręt tarasowy TORPEDO MAX służy do montażu w podłożach drewnianych: elementów ogrodzeń, drewnianych tarasów oraz innych elementów architektury ogrodowej . Przy aplikacjach na terenach z dużą ilością wilgoci, przymorskich zaleca się zawsze stosowanie wkrętów ze stali nierdzewnej. Wkręty MAX mają większą średnicę w stosunku do wkrętów standardowych aby mogły przenosić większe obciążenia np. przy montażu tarasów, których elementy poddane są na ogół większym naprężeniom.
Czytaj dalej 

Wkręty tarasowe PGB

Wkręty tarasowe PGBWkręty tarasowe wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 410. Hartowane i pasywowane. Żebra pod główką zapewniają czyste zagłębianie się wkręta w końcowej fazie montażu. Segment frezujący zmniejsza moment obrotowy i chroni drewno przed uszkodzeniem. Gruby gwint ułatwia szybki i solidny montaż w drewnie. Specjalne nacięcie na końcu wkręta sprawia, iż wstępne nawiercanie nie jest konieczne.
Czytaj dalej