Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Wiertła do drewna

Wiertła płaskie do drewna

wiertła płaskie do drewna4 razy szybsze od standardowego wiertła płaskiego. Specjalnie zaprojektowane ostrze wiertła tnie drewno 4 razy szybciej oraz przyspiesza odprowadzanie wiórów. Grubsza krawędź tnąca zapewnia dłuższą żywotność wiertła. 10% większy uchwyt wzmocniona wytrzymałość. Tnące nacinaki zapewniają czyste otwory i mniejsze ryzyko zrywania.
Czytaj dalej

Wiertła spiralne do drewna

wiertła do drewna spiralneDoskonałe do każdego rodzaju drewna. Wykonuje idealne i pewne otwory.Ostre zakończenie dla łatwego rozpoczynania wiercenia.Precyzyjnie ostrzone, aby zapewnić otwory o idealnym kształcie i wymiarach. Szerokie zastosowanie w przemyśle meblarskim. Nacinaki redukują ilość odprysków i gwarantują gładkie, czyste otwory. Szerokie spirale zapewniają szybkie i płynne odprowadzanie wiórów.
Czytaj dalej

Świdry do drewna

świdry do drewnaDoskonałe do każdego rodzaju drewna. Wykonuje idealne i pewne otwory. Wykonane w całości z hartowanej stali w celu zapewnienia większej trwałości. Samowiercąca końcówka do szybkiego wiercenia we wszystkich gatunkach drewna.Sześciokątny uchwyt zapobiega wyślizgnięciu się z zacisku. Bardzo szeroka spirala przyspiesza odprowadzanie wiórów. Profil z pojedynczym grzbietem zapewnia gładsze wykończenie otworu.
Czytaj dalej