Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Wiertła do betonu, płytek i szkła

Cordless - wiertła uniwersalne

wiertła do płytek cordlessWiertło Cordless MULTI jest najbardziej wszechstronnym wiertłem, które wierci w takich materiałach jak: cegła, płytki ceramiczne, bloczki betonowe, drewno, płyta gipsowo-kartonowa, wapień, marmur, tworzywa sztuczne.  Dodatkowo wiertło Cordless MULTI rozwiązuje problemwiercenia w płytkach ceramicznych o twardości ryskowej do 9.
Czytaj dalej

Masonry - wiertła do betonu

wiertła do betonu masonryUlepszony kształt ostrza wiertła z węglika sprawia, że wiertło odznacza się wytrzymałością i dużą szybkością wiercenia we wszystkich rodzajach muru. Agresywny kształt ostrza wiertła zapewnia 15% przewagi predkości w porównaniu do konkurencyjnych produktów.Teraz o 20% większa trwałość w porównaniu do poprzedniej wersji.
Czytaj dalej

Granite - wiertła do twardych materiałów

wiertła do betonu graniteZaprojektowane do wiercenia obrotowo - udarowego w bardzo twardych materiałach. Do wiercenia obrotowo - udarowego w bardzo twardych materiałach, takich jak granit.  Wyjątkowo twarde i odporne na zużycie ostrze wiertła możliwość wykonania do 40% wiecej otworów w porównaniu do standardowych wierteł do muru. 
Czytaj dalej

Wiertła diamentowe (otwornice)

otwornice diamentowe Do stosowania w wiertarkach stacjonarnych i ręcznych z napędem elektrycznym. Służy do wycinania okrągłych otworów w płytkach ceramicznych i terakocie.
Zalety:
• diamenty zatopione w warstwie matrycy metalowej nakładanej galwanicznie,
• korpus otwornicy wraz z uchwytem toczony jest z jednego kawałka stali co zwiększa wytrzymałośći niezawodność narzędzia,
Czytaj dalej

Wiertła do szkła i płytek HB

wiertła do szkłaDo wiercenia w szkle, butelkach, porcelanie, ceramice.
Rekomendacje podczas wiercenia:
Wiercenie z niską prędkością obrotową,
zalecane użycie chłodziwa, bez udaru.
Czytaj dalej