Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Technika zamocowań

Wkręty samowiercące

wkręty samowiercąceWkręty farmerskie, wkręty z łbem podkładkowym, wkręty impax, wkręty z łbem stożkowym, wkręty z łbem walcowym, wkręty z łbem sześciokątnym, wkręty do płyt warstwowych, podkładki EPDM
Czytaj dalej 

 

Wkręty do okien i ościeżnic

Wkręty do okien i ościeżnicWkręty montażowe do ram okno/drzwi z łbem stożkowym płaskim, wkręty montażowe do ram okno/drzwi z łbem cylindrycznym, śrubowe łączniki z łbem stożkowym płaskim do mocowania ościeżnic, śrubowe łączniki z łbem stożkowym płaskim do mocowania ościeżnic do pustych przestrzeni (kombi).
Czytaj dalej 

Wkręty do drewna

Wkręty do drewnaWkręty do drewna ciesielskie, stożkowe, na klucz , z łbem talerzykowym, wkręty do desek tarasowych, czarne (fosfatowane), "żółte' hartowane z łbem na krzyż PZ lub na TORX.
Czytaj dalej 

 

Nity i nitonakrętki

nity i nitonakrętkinity zrywne oraz nitonakrętki w dowolnych konfiguracjach jak: Al/Fe, Fe/Fe, Fe/Inox, Inox/Inox, Cu/Fe, Cu/brąz, w tym nity szczelne, poszerzane, stożkowe, rozprężne, multigrip wraz z narzędziami do montażu BRALO, RIVTEC.
Czytaj dalej 

 

Liny i łańcuchy

liny i łańcuchyŁańcuchy techniczne, węzłowe, liny stalowe dostępne również ze stali nierdzewnej
Czytaj dalej 

Akcesoria do lin i zawiesi

Akcesoria do lin i zawiesiPełny asortyment akcesorii do mocowania lin i zawiesi, takie jak: zaciski, śruby napinające, kausze, szekle, karabińczyki, haki itp., które mogą być kute, ze stali stopowej oraz nierdzewnej o parametrach od 1 do 25 000 kg w dwóch liniach: standardowej SIGMA oraz  ROBUR.
Czytaj dalej 

Akcesoria do winnicy

Akcesoria do winnicyOferta słupków jest uzupełniona pozostałymi akcesoriami jak: rusztowania do winnic, drut, naciągi oraz kotwy ziemne co pozwala na kompletację całego rusztowania w jednym miejscu. Słupki akacjowe (robinia) są okorowane, nieostrzone, specjalnie selekcjonowane do winnic, które spełniają tolerancję krzywizny, strzałka ugięcia 2,5 cm na 1 mb. Pale akacjowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne i co najważniejsze tworzą specyficzny tradycyjny klimat.
Czytaj dalej