Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

SDS-PLUS I SDS-MAX

SDS-PLUS

wiertła SDS-PLUSInnowacyjnie zaprojektowane wiertło z 28% bardziej efektywną spiralą błyskawicznie usuwa urobek. Wiertło nie zapycha się i nie blokuje, co sprawia, że szczególnie nadaje się do wiercenia w nieutwardzonym betonie. Węglik spiekany o kącie 140° zapewnia większą powierzchnię cięcia niż wyroby konkurencyjne. Zmniejsza przebicie przy wierceniu przelotowym. Samocentrujący wierzchołek zapobiega ślizganiu się wiertła.
Czytaj dalej

SDS-MAX

wiertła SDS-MAXKształt widii umożliwia skuteczniejsze odprowadzanie pyłu i zapewnia symetryczność otworów. Ostrze wiertła przyjmuje 80% obciążenia roboczego, zapewniając większą trwałość, prędkość i skuteczność wiercenia w betonie zbrojonym. Kształt ostrza o kącie 53° oznacza skuteczniejszą siłę wiercenia i szybsze odprowadzanie pyłu, zwiększając wydajność wiercenia.
Czytaj dalej

 

SDS osprzęt do kucia

sds osprzęt do kuciaSzerokie zastosowanie w pracy wiertarkami udarowymi  SDS-PLUS i SDS-MAX: kucie betonu, lekkie prace rozbiórkowe, wykonywanie kanałów kanalizacyjnych i obwodów  elektrycznych. Zastosowanie: beton i mur. Profesjonalne wykończenie metodą piaskowania.
Czytaj dalej

 

SDS wiertła koronowe

SDS WIERTŁA KORONOWEZaprojektowane do wiercenia dużych otworów (35-150 mm) w: betonie, granicie oraz lekkich materiałach.
Czytaj dalej