Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Wkręty ciesielskie

Wkręty ciesielskie z łbem talerzowym

Wkręt ciesielski z łbem talerzowymDo połączeń drewno - drewno zalecamy stosowanie wkrętów ciesielskich DMX. Wkręty w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Dostępne są w długościach do 400mm. Głębokie gniazdo TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu. Wkręty ciesielskie DMX posiadają: gwint od początku ostrza, końcówkę wiercącą, karby tnące, długi frez, żebra tnące na spodniej części łba, głębokie gniazdo TORX. 
Czytaj dalej 

Wkręty ciesielskie z łbem stożkowym

Wkręt ciesielski z łbem stożkowymDo połączeń drewno - drewno zalecamy stosowanie wkrętów ciesielskich DMX. Wkręty w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Dostępne są w długościach do 400mm. Głębokie gniazdo TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu. Wkręty ciesielskie DMX posiadają: gwint od początku ostrza, końcówkę wiercącą, karby tnące, długi frez, żebra tnące na spodniej części łba, głębokie gniazdo TORX. 
Czytaj dalej 

Wkręty ciesielskie z łbem na klucz

Wkręt ciesielski z łbem na kluczDo połączeń drewno - drewno zalecamy stosowanie wkrętów ciesielskich DMX. Wkręty w pełni zastępują gwoździe budowlane i nie wymagają nawiercania. Dostępne są w długościach do 400mm. Głębokie gniazdo TORX pozwala na lepsze przeniesienie siły wkręcającej i zapobiega wyskakiwaniu bitu. Wkręty ciesielskie DMX posiadają: gwint od początku ostrza, końcówkę wiercącą, karby tnące, długi frez, żebra tnące na spodniej części łba, głębokie gniazdo TORX. 
Czytaj dalej