Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

KOTWY MECHANICZNE

Kotwa pierścieniowa - PSR

kotwa pierścieniowa PSRKotwa stalowa do ciężkich zamocowań w pełnych materiałach budowlanych. W szczególności przeznaczona do montażu szyn, barier, szkieletów elewacyjnych, ram konstrukcyjnych itp.
Czytaj dalej

Kotwa jednorozporowa SŁR-1

Kotwa jednorozporowa SŁR-1Kotwa stalowa jednorozporowa do średnich zamocowań elementów maszyn i urządzeń, statycznie obciążonych elem. konstrukcji stalowych, ram, barier, balustrad itp.
Czytaj dalej

Kotwa dwurozporowa SŁR-2

Kotwa dwurozporowa SŁR-2Kotwa stalowa dwurozporowa do średnich zamocowań elementów maszyn i urządzeń, statycznie obciążonych elem. konstrukcji stalowych, ram, barier, balustrad itp.
Czytaj dalej

 

Kotwa rozprężna z nakrętką

Kotwa rozprężnaLekka tulejowa kotwa do montazu przelotowego. Podczas gdy sześciokątna nakrętka jest dokrecana sworzeń jest wyciągany i naciskając na tulejkę rozporową powoduje jej docisk do ścianek wywierconego otworu.
Czytaj dalej

Kotwa rozprężna ze śrubą

Kotwa rozprężna ze śrubąLekka tulejowa kotwa do montazu przelotowego zakończona śrubą. Podczas gdy sześciokątna nakrętka jest dokręcana sworzeń jest wyciągany i naciskając na tulejkę rozporową powoduje jej docisk do ścianek wywierconego otworu.
Czytaj dalej

Tuleja kotwiąca stalowa

Tuleja kotwiąca stalowaStalowa tuleja ocynkowana z wewnętrznym stożkiem
rozpierającym. Po osadzeniu tworzy stałe gniazdo.
Czytaj dalej

Tuleja kotwiąca mosiężna

Tuleja kotwiąca mosiężnaKołek rozporowy mosiężny do pełnych materiałów
budowanych.
Czytaj dalej