Śruby, nakrętki, podkładkiNarzędzia ręczne, pneumatyczne i osadzaki gazoweKotwy chemiczne i metalowe - technika kotwieniaNity i nitonakrętki

Nitonakrętki

Nitonakrętka z kołnierzem

nitonakrętka z kołnierzemNitonakrętki są to elementy pozwalające uzyskać pewny i niezawodny gwint wewnętrzny w otworach w blachach i elementach o małej grubości, w zastosowaniach gdzie wymagany jest dodatkowy element. Kołnierz walcowy zapewnia dobry docisk na większej powierzchni materiałów rodzimych oraz przykręcanych elementach.
Czytaj dalej

 

Nitonakrętka stalowa wpuszczana

Nitonakrętka stalowa wpuszczanaNitonakrętki  są  to  elementy  pozwalające  uzyskać pewny i niezawodny gwint wewnętrzny  w otworach w  blachach i elementach  o  małej  grubości,  w zastosowaniach  gdzie  wymagany  jest  dodatkowy element. Kołnierz  stożkowy  zapewnia  wgłębienie  się nitonakrętki w materiał rodzimy. 
Czytaj dalej

Nitonakrętka stalowa 6-kątna z kołnierzem

nitonakrętka stalowa 6-kątna z kołnierzemNitonakrętki są to elementy pozwalające uzyskać pewny i niezawodny gwint wewnętrzny  w otworach w blachach i elementach o małej grubości, w zastosowaniach gdzie wymagany jest  dodatkowy element. Trzpień sześciokątny użyty wraz z sześciokątnym otworem daje maksymalne zabezpieczenie przed odkręceniem się nitonakrętki przy dużych momentach obrotowych.
Czytaj dalej

 

Nitonakrętka aluminiowa z kołnierzem

nitonakrętka stalowa 6-kątna z kołnierzemNitonakrętki są to elementy pozwalające uzyskać pewny i niezawodny gwint wewnętrzny w otworach w blachach i elementach o małej grubości, w zastosowaniach gdzie wymagany jest dodatkowy element. Kołnierz walcowy zapewnia dobry docisk na większej powierzchni materiałów rodzimych oraz przykręcanych elementach.
Czytaj dalej